Dzień kropki.

 

Międzynarodowy Dzień Kropki to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzone jest 15 września. W naszej grupie już od samego rana dzieci cieszyły się tym dniem! Obejrzały film edukacyjny pt. ,,The Dot”. Jest to historia małej dziewczynki o imieniu Vashti, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Następnie opowiadaliśmy o tym jakie mam talenty, w czym jesteśmy dobrzy,  za co nas wszyscy kochają. Później już tylko  zabawy z kropką  i duże plakaty zrobione wspólnie w 2 grupach.

To był wspaniały dzień dla nas wszystkich!  Wiemy, że wszyscy jesteśmy wyjątkowi i mamy w sobie wielki potencjał. Wystarczy tylko uwierzyć w siebie.Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9 większy obrazek nr 10 większy obrazek nr 11 większy obrazek nr 12 większy obrazek nr 13 większy obrazek nr 14 większy obrazek nr 15 większy obrazek nr 16 większy obrazek nr 17 większy obrazek nr 18 większy obrazek nr 19 większy obrazek nr 20 większy obrazek nr 21 większy obrazek nr 22