"CYBERBEZPIECZEŃSTWO- Zaproszenie na webinar"

Dzień dobry, w związku z wyzwaniami z jakimi mierzymy się w ostatnim czasie w zakresie bezpiecznego korzystania z narzędzi cyfrowych zapraszamy Państwa na webinar dotyczący ceberbezpieczeństwa, który wesprze Państwa w uświadomieniu zagrożeń, ale też ochrony, o której powinniśmy wiedzieć.

Dzień dobry,

ja dzwonię do Pani/Pana z programu czysty powiat/Twoje województwo dba o zdrowie z prezentacją fantastycznych super niepotrzebnych produktów w fantastycznej super dużej cenie, gdzie do odebrania ma Pan/Pani wyjątkowy gadżet.

Mogę też dzwonić do Pana/Pani w nietypowej sprawie – włamania na Państwa konto bankowe, ale mogę też wysłać fałszywego sms, sfałszować stronę banku lub... no właśnie – możliwości i prób oszukiwania zwykłego obywatela jest mnóstwo, niestety nie znając mechanizmów internetowych lub socjotechnik coraz bardziej dajemy się wyprowadzić w przysłowiowe maliny. Jak być bezpiecznym, jak weryfikować informacje, jak nie wyprowadzić się w socjologiczno-marketingowy ciemny róg, dowiesz się na tym webinarium, które będzie zachętą i zaproszeniem do zrealizowania kursu z zakresu cyberbezpieczeństwa, którego autorami są prelegenci naszego webinarium:

  • Barbara Halska, Nauczyciel Roku 2014, ZSLiT nr 1 Warszawa, Hostersi,
  • Łukasz Gierek, nauczyciel w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu, wykładowca akademicki.

9 marca 2023 r.

godz. 18:00 – 20:00

Rejestracja na webinar: https://msevents.microsoft.com/event?id=3821478064Sprawdzanie folderu w poszukiwaniu zdjęć ... OK.
większy obrazek nr 1